Laminoidut TZe-tarranauhat on suunniteltu P-touch tarratulostimille ja testattu ääriolosuhteissa, joten ne kestävät käyttöä myös vaativissa olosuhteissa. Laminoidut tarranauhat kestävät erinomaisesti vettä, hankausta, kemikaaleja ja äärilämpötiloja. Valikoimastamme löydät tarranauhoja yli 60 erilaisena tarraväri- ja tarraleveysyhdistelminä, sekä erikoistarroina, kuten lujasti kiinnittyvänä tai turvatarrana, joka jättää alustaansa jäljen, jos se irroitetaan.
Brotherin tarranauhat on testattu, sillä haluamme näyttää miten kestäviä TZe-tarranauhat ovat. Laminointitekniikkamme varmistaa, että TZe-tarranauhat kestävät vaativissakin käyttöolosuhteissa. Katso video ja näet miten kestäviä ne ovat.
DK-rullatarravalikoima on suunnattu QL-etikettitulostimille. Brotherin tarranauhatekniikka säästää huomattavasti aikaa ja kustannuksia, sillä jatkuva rullatarra poistaa tarpeen käyttää useita tarrarullia erilaisten merkintöjen tulostamiseen.
Voit leikata tarrasi halutun mittaiseksi ja tulostaa jopa 1 metrin mittaisen opasteen helposti ja nopeasti. Saatavana myös laaja valikoima valmmiksi muotoon leikattuja rullatarroja. Brother tarjoaa mahdollisuuden tulostaa tarratekstiä mustan lisäksi myös punaisena*. Tärkeä tieto herättää huomion, kun tulostat sen punaisena.
* Kaksivärinen tulostus vaatii DK22251-rullatarran.
Brotherin paperiset rullatarrat ovat tehokas valinta osoite- ja lähetystarrojen tulostamiseen. Ne ovat erinomaisia myös mappien, arkistolaatikoiden ja hyllyreunojen merkitsemiseen.
Voit tulostaa tarroja 62-102 mm leveinä ja leikata haluamasi mittaiseksi käyttökohteen mukaan. Saatavana myös laaja valikoima valmiiksi muotoiltuja tarroja, kuten osoite- ja lähetarrarullia.