Etsi lähin Brother-jälleenmyyjä Täältä löydät lähimmän Brother-jälleenmyyjäsi, jolta voit ostaa laitteita, tarvikkeita ja lisätarvikkeita - tai saada apua juuri sinulle oikean tulostusratkaisun löytämisessä Etsi lähin jälleenmyyjä
Brother-muste- ja laserkasetit, tarranauhat ja lämpötulostustarvikkeet Alkuperäisillä muste- ja laserkaseteilla, tarranauhoilla ja lämpötulostustarvikkeilla sekä korkealaatuisella paperilla ja nopeasti vaihdettavilla varaosilla laitteesi toimii moitteetta. Lue lisää!
Virheilmoitukset/Merkkivalot (1) Saan virheilmoituksen, jonka mukaan laitteen sisällä oleva tarra- tai etikettirulla ei vastaa sovelluksessa valittuarullaa.
Käyttöjärjestelmä (1) En voi valita tarratulostintani P-touch Editorissa. (Koskee macOS 10.13 ja uudempia)
P-touch Editor (Mac) (4) En saa siirrettyä tietoa tietokannasta viivakoodiin. (P-touch Editor 5.2 tai uudempi (Mac)) En voi valita tarratulostintani P-touch Editorissa. (Koskee macOS 10.13 ja uudempia) Mistä voin ladata uusimman P-touch Editorin Macille? Yritin tulostaa etiketin mutta ulos tuli tyhjä etiketti. (MacOS10.15 tai aiemmat)
Tulostus (4) Tarran syöttö toimii huonosti tai tulostettu teksti on kallellaan vasemmalle tai oikealle. Tulostus ei toimi ja tulostin on merkitty tuntemattomaksi laitteeksi Tulostus ei toimi. Yritin tulostaa etiketin mutta ulos tuli tyhjä etiketti. (MacOS10.15 tai aiemmat)
Ohjelmisto (4) Haluan lopettaa P-touch Editor Lite käytön. Miten se tehdään? (P-touch Editor Lite) Miksi P-touch Editor Lite ikkuna ei aukea kun P-touch-tarratulostin kytketään tietokoneeseen? Tulostus ei toimi ja tulostin on merkitty tuntemattomaksi laitteeksi Valitsin tarrapohjan "Return Address Label". Miksi tarralla ei näy mitään?